Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów   06-500 Mława   ul.Spichrzowa 2    e-mail: apostolka3@wp.pl     KRS 0000191060
Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie zorganizowało 4 grudnia 2017 roku w budynku Centrum Nauki i Biznesu ŻAK charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy, mający na celu zebranie pieniędzy na dwójkę podopiecznych: Natalię Kopowicz
i Krzysztofa Żakiewicza.

Kiermasz zaczął się o godz. 12.00 i trwał do 19.00.
Można było na nim zaopatrzyć się w ręcznie wykonane, bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne.

Mławska firma "IMPREZA JAK MARZENIE" zadbała o dobrą zabawę i przyjazny klimat: zorganizowała loterię, w której brali udział wszyscy, którzy kupili ozdoby oraz zabawę taneczną, do której zaproszono dzieci i dorosłych.

Dzieci chętnie wzięły udział w zabawie, pozwalając nawet
na zamknięcie się w ogromnej bańce mydlanej, do której ustawiła się kolejka. Ich rodzice przechadzali się wzdłuż stoisk, upatrując ozdób świątecznych, które z pewnością będą się pięknie prezentować na świątecznych stołach.
Główną atrakcją dla najmłodszych była obecność świętego Mikołaja, który każde z dzieci pytał, co chciałyby od niego otrzymać pod choinkę, a każde życzenie skrupulatnie notował na karteczkach, wrzucając je potem do specjalnej skrzynki.

Zebrano 1650 zł dla Krzysztofa Żakiewicza i 2350 zł dla Natalii Kopowicz