AKCJA "NIE CZEKAJ NA SUPERBOHATERÓW OBROŃ SIĘ SAMA" została zapoczątkowana w czasie XIII Kampanii Białych Serc - Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom
i Przemocy.

Zapraszamy serdecznie uczennice oraz ich mamy,kobiety pracujące, kobiety bezrobotne, samotne matki z dziećmi do udziału w bezpłatnych zajęciach samoobrony plus boksu oraz elementów walki w parterze-zapasy.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich od dzieci po osoby dorosłe niezależnie od warunków fizycznych. Treningi obejmują naukę strzelania plus podstawy survivalu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w siedzibie Grupy Zalewski tj.
w Przystanku Białych Serc w Kraszewie 13 gmina Iłowo-Osada lub w Mławie w Szkole Żak
przy ulicy Sienkiewicza 4.


Termin zajęć łącznie z godziną ustalany jest wspólnie z uczestniczkami. Grupa Zalewski zapewnia bezpłatny transport na zajęcia,a także profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, którego fundatorem jest firma SPORT MASTERS.

Patronat nad akcją objęła Zofia Klepacka- polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, która również amatorsko uprawia boks i często odwiedza kobiety uczestniczące w naszych zajęciach.

Zapisy na zajęcia:

sms na numer: 690 130 139

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów   06-500 Mława   ul.Spichrzowa 2    e-mail: apostolka3@wp.pl    KRS 0000191060